Zarząd PGF S.A.
P.O. Prezes Zarządu PGF
Piotr Cieślak

Piotr Cieślak jest związany z PGF od sierpnia 2020 r. Dotychczas zajmował
stanowisko Wiceprezesa Zarządu ds. Operacyjnych, odpowiadając m.in. za
logistykę i serwis dla aptek. Od stycznia 2022r. Pełni Obowiązki Prezesa Polskiej Grupy Farmaceutycznej.

Piotr Cieślak jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz Podyplomowego Studium Zarządzania Logistycznego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jest menedżerem z 25-letnim doświadczeniem w obszarze logistyki. Przez 18 lat zajmował stanowisko Dyrektora Działu Logistyki w Rossmann SDP, gdzie odpowiadał za stworzenie oraz realizację wieloletniej strategii rozwoju działu logistyki, planowanie i wykonanie budżetów, nadzór nad projektami infrastrukturalnymi i informatycznymi, a także optymalizację procesów logistycznych i sprzedażowych.

Wiceprezes ds. Handlowych
Marzena Siemińska

Marzena Siemińska odpowiada za zarządzanie relacjami, współpracę oraz kształtowanie oferty handlowej dla wszystkich podmiotów rynku farmaceutycznego.

Marzena posiada ponad 20-letnie doświadczenie w obszarze sprzedaży i marketingu. W dotychczasowej karierze związana była zarówno z firmami producenckimi, jak i dystrybucyjnymi. Przez ponad osiem lat odpowiadała za marketing spółek z Grupy HASCO. Z sukcesem wprowadziła na polski rynek flagowe marki firmy PPF HASCO-LEK: DIH, Ulgix, Ibum oraz Mel. Z wykształcenia jest ekonomistką. Ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu. Laureatka Stypendium Bayera.

Członek Zarządu, Dyrektor Sprzedaży
Rafał Załubka

Rafał Załubka, od 10 sierpnia 2021 pełni funkcje Członka Zarządu oraz Dyrektora Sprzedaży.

 

Rafał odpowiada za cały Pion Sprzedaży. Przez ponad 25 lat pracy na rynku współpracował z wieloma firmami i uczestniczył w ich dynamicznym rozwoju. Zdobywał także doświadczenie w dużych międzynarodowych organizacjach.
Poznaj również:
Naszą historię
Naszą Radę
Nadzorczą