Zarząd PGF S.A.
Prezes Zarządu
Andrzej Niedbalski

Andrzej Niedbalski jest odpowiedzialny za opracowanie i wdrożenie strategii rozwoju firmy, a także za jej bieżącą działalność operacyjną.

Andrzej jest absolwentem Wyższej Szkoły Morskiej w Gdyni. Ukończył również kursy i szkolenia związane z zarządzaniem.

Posiada blisko 25-letnie, szerokie doświadczenie w firmach prowadzących działalność w sektorze B2B. W dotychczasowej karierze, jako menadżer, zarządzał dużymi spółkami z branż telekomunikacyjnej, paliwowej oraz ubezpieczeniowej.

Odpowiadał m.in. za opracowanie i realizację strategii sprzedaży, tworzenie planów rozwoju przedsiębiorstw oraz współpracę z klientami strategicznymi.

Jako Prezes Zarządu Polskiej Grupy Farmaceutycznej S.A. Andrzej Niedbalski, wraz z całym Zarządem, pracuje nad rozwojem spółki, umacnianiem jej pozycji rynkowej, a także zapewnieniem najwyższej jakości serwisu i usług dla klientów oraz partnerów biznesowych.

Wiceprezes ds. Handlowych
Marzena Siemińska

Marzena Siemińska odpowiada za zarządzanie relacjami, współpracę oraz kształtowanie oferty handlowej dla wszystkich podmiotów rynku farmaceutycznego.

Marzena posiada ponad 20-letnie doświadczenie w obszarze sprzedaży i marketingu. W dotychczasowej karierze związana była zarówno z firmami producenckimi, jak i dystrybucyjnymi. Przez ponad osiem lat odpowiadała za marketing spółek z Grupy HASCO. Z sukcesem wprowadziła na polski rynek flagowe marki firmy PPF HASCO-LEK: DIH, Ulgix, Ibum oraz Mel. Z wykształcenia jest ekonomistką. Ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu. Laureatka Stypendium Bayera.

Wiceprezes ds. Finansowych
Anna Kozłowska

Anna Kozłowska odpowiada za politykę finansową, pełni funkcję Dyrektora Finansowego Polskiej Grupy Farmaceutycznej.

Anna Kozłowska ma kilkunastoletnie doświadczenie w obszarze zarządzania finansami w przedsiębiorstwach z różnych branż (ochrona zdrowia, sprzedaż, usługi B2B i B2C, transport i logistyka, hotelarstwo). W dotychczasowe karierze związana była m.in. z firmami Rezidor Group, Canon Polska Sp. z o.o., Affidea oraz Fedex Express Polska.

Wiceprezes Zarządu ds. Operacyjnych
Piotr Cieślak

Piotr Cieślak odpowiada za całościowy nadzór nad obszarem logistyki Polskiej Grupy Farmaceutycznej, dbając o serwis dla klientów i partnerów biznesowych.

Piotr Cieślak jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz Podyplomowego Studium Zarządzania Logistycznego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jest menedżerem z 25-letnim doświadczeniem w obszarze logistyki. Przez 18 lat zajmował stanowisko Dyrektora Działu Logistyki w Rossmann SDP, gdzie odpowiadał za stworzenie oraz realizację wieloletniej strategii rozwoju działu logistyki, planowanie i wykonanie budżetów, nadzór nad projektami infrastrukturalnymi i informatycznymi, a także optymalizację procesów logistycznych i sprzedażowych.

Członek Zarządu
Łukasz Zontek

Łukasz Zontek pełni funkcję Dyrektora ds. IT.

Odpowiada za nadzór nad obszarem IT oraz rozwój nowych technologii dla klientów.
Łukasz Zontek jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej oraz Wyższej Szkoły Bankowej. Ma kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie zarządzania projektami, rozwojem usług IT oraz analizą biznesową. Od 2006 roku pracował w spółce Urtica, gdzie zajmował kolejno stanowiska Specjalisty ds. Informatyki, Kierownika Działu Informatyki, a następnie Dyrektora IT.

Prokurent
Joanna Walczak

Dyrektor HR, odpowiada za tworzenie i wdrażanie strategii HR.

Joanna Walczak jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego oraz studiów podyplomowych z obszaru bezpieczeństwa, ergonomii i higieny pracy. Ma przeszło 15-letnie doświadczenie w zarządzaniu obszarem HR w firmach z różnych branż.

Poznaj również:
Naszą historię
Naszą Radę
Nadzorczą