Kariera
Poznaj Nas

Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów farmaceutycznych w Polsce. Naszą pozycję na rynku budujemy w oparciu o wiedzę i kwalifikacje pracowników. To oni są najważniejszym kapitałem firmy. Działamy na terenie całego kraju – Centra Dystrybucyjne i sprzedażowe PGF zlokalizowane są w kilkunastu miastach w Polsce.

Wierzymy w nasz zespół – profesjonalistów, którzy każdego dnia razem podejmują nowe wyzwania i angażują się w kolejne innowacyjne projekty. Wszyscy dajemy z siebie wszystko.
Jesteś gotowy stać się częścią tego wyjątkowego zespołu?
Poznaj nas i znajdź miejsce dla siebie w naszej organizacji
Pion Handlowy
Pracując w tym dziale, będziesz współtworzył naszą ofertę oraz kształtował relacje ze wszystkimi uczestnikami rynku farmaceutycznego – producentami leków, aptekami należącymi do prywatnych właścicieli oraz aptekami sieciowymi. Ten pion budują m.in.: Specjaliści Sprzedaży ds. Kluczowych Klientów, Specjaliści ds. Zakupów, Telesprzedaży, Obsługi Klienta oraz Trade Marketingu. Liczymy na Twoje umiejętności negocjacji i sprzedaży.
Pion Operacyjny
Najważniejszym zadaniem pracowników tego pionu jest zapewnienie wysokiej jakości obsługi w całym łańcuchu dostaw. Dołączając do nas, będziesz pomagał w takich obszarach jak: zaopatrzenie, logistyka czy transport. Ten pion tworzą m.in.: Logistycy, Specjaliści ds. Zaopatrzenia, Pracownicy magazynu, Kierowcy.
Pion Rozwoju Biznesu
Pracując w tym dziale, będziesz aktywnie budował przyszłość PGF – współtworzył i brał udział we wdrażaniu nowych obszarów jej działalności. Programy rynkowe dla aptek, e-commerce, wdrażanie innowacyjnych produktów farmaceutycznych – to tylko niektóre z kierunków naszego rozwoju, dlatego kluczowe dla tego pionu są kreatywność oraz zaangażowanie, które pomagają nam wyznaczać i realizować kolejne cele. Ten pion budowany jest m.in. przez Analityków biznesowych, Specjalistów ds. e-commerce, Merchandisingu, Programów partnerskich, Marketingu oraz Biotechnologów.
Pion Finansowy i IT
Pion łączy działy takie jak: Finanse, Kontroling kosztów, Marże i ceny, IT oraz Administrację. W ich szeregach pracują m.in.: Specjaliści ds. księgowości, administracji, Specjaliści ds. rozliczeń, Analitycy, Programiści, Support Managerowie, Webdeveloperzy. Dołączając do tego pionu, będziesz np. brał udział w kształtowaniu polityki cenowej PGF oraz aktywnie wspierał pozostałe jednostki w realizowaniu ich zadań. Wspólnie z nami będziesz współtworzył filary, na których opiera się cała działalność firmy.
Pion Jakości
Pion Jakości tworzony jest głównie przez farmaceutów zajmujących stanowiska kierowników hurtowni farmaceutycznych i osób odpowiedzialne za obrót środkami kontrolowanymi a także przez specjalistów ds. jakości, ekspertów ds. audytów oraz zespół współpracujących radców prawnych. Pion Jakości odpowiada za zapewnienie zgodności działalności PGF z regulacjami prawnymi branży farmaceutycznej oraz wewnętrznymi zasadami funkcjonowania PGF S.A. i Grupy Kapitałowej Pelion. Wysoka jakość i przejrzystość działalności należą do priorytetów firmy. Pracując tutaj będziesz uczestniczyć w zapewnianiu zgodności obrotu produktami leczniczymi z wymaganiami Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej (DPD). ochrony danych osobowych oraz zespół współpracujących radców prawnych.
Pion HR
Dołączając do działu HR, będziesz wspierał pozostałe jednostki na wszystkich poziomach zarządzania w organizacji. Do Twoich zadań należeć będzie m.in. nabór pracowników, ale także rozwój ich kompetencji oraz budowanie pozytywnych relacji wewnątrz organizacji. Będziesz mieć też okazję do kształtowania wizerunku PGF jako Pracodawcy. Ten Pion organizacji tworzą: HR Biznes Partnerzy, Specjaliści ds. rekrutacji i szkoleń, Analitycy, Specjaliści ds. BHP.
Dołączając do Polskiej Grupy Farmaceutycznej, będziesz:

1

budował swoją karierę w firmie obecnej na rynku od blisko 30 lat;

2

pracował w organizacji zatrudniającej ponad 2 tys. pracowników;

3

rozwijał swoje umiejętności w spółce współpracującej z około 600 dostawcami produktów farmaceutycznych;

Jako pracodawca gwarantujemy Ci:
umowę o pracę
jasne warunki wynagradzania i premiowania
przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego
dostępność pakietu PGF Opieka Medyczna
możliwość korzystania z Ubezpieczenia Lekowego
bogatą ofertę Ubezpieczenia Grupowego
pakiet Fit Profit
Sprawdź, jak możesz stać się członkiem naszego zespołu:

1

Wyślij do Nas swoje CV

Jeśli uważasz, że PGF S.A. jest miejscem, w którym chcesz się rozwijać, wyślij nam swoje CV. Dział HR rozpatrzy Twoją kandydaturę pod kątem stanowiska, na które aplikujesz. Jeśli Twoja aplikacja będzie dopasowana do wymagań umieszczonych w ogłoszeniu rekrutacyjnym, przedstawiciel działu HR skontaktuje się z Tobą i zaprosi do dalszego etapu rekrutacji.

2

Przyjdź na spotkanie rekrutacyjne i daj się poznać

Podczas spotkania poznasz zakres obowiązków, warunki pracy oraz najważniejsze elementy kultury organizacyjnej. W zależności od poziomu stanowiska i specyfiki pracy w danym dziale możesz zostać zaproszony do rozwiązania testu, case study lub pokazania swoich umiejętności w czasie sesji Assessment Center. Na tym etapie spotkasz się także z bezpośrednim przełożonym. Niezależnie od wyniku rekrutacji w ciągu 3 tygodni od spotkania otrzymasz informację zwrotną dotyczącą Twojej kandydatury.

3

Ustal warunki współpracy

Otrzymałeś/aś informację, że zapraszamy Cię do współpracy? Pozostaje więc ustalenie warunków i wyznaczenie terminu rozpoczęcia pracy.